בניית אתרים בנתיבות

רבים שואלים אותנו, האם אפשר לבנות אתר לבד?

התשובה הקצרה לשאלה האם אפשר לבנות אתר אינטרנט לבד היא כן.

השאלה שאתם צריך לשאול היא האם אני בונה את זה נכון.

האם האתר שאני בונה מתאים לצורכי קהל היעד בצורה המתאימה ביותר.

בניית אתר אינטרנט בעיר נתיבות  היא הדרך המשתלמת ביותר ליצור נוכחות עסקית.

יש הבדל בין בניית אתר לשימוש באתר:
בניית אתר – בניית אתר דורשת חקר ומשאבים טכניים ע"ס פיתוח על מנת לבנות אתר מקצועי ואיכותי העונה לצורכי הלקוח.

שימוש באתר – מעצבי אתרים מתחילים יכולים לבנות אתר אינטרנט בקלות ובמהירות. השאלה היא האם אנו צריכים לבנות אתר מקצועי או אתר חובבני.

עיצוב אתרים בעיר נתיבות

כאשר הלקוח מעוניין לשנות מאפיינים של מבנה האתר/העמוד ו/או לשנות תוסף (לדוגמא: לקבוע כמה תמונות יוצגו בכל שורה בגלריה, לשנות גודל שדות בטופס התקשרות ועוד), הדבר נקרא עיצוב אתר.


אפשרויות בסיסיות לשינוי קיימות בדרך כלל בממשק ניהול אולם לעיתים יש צורך לבצע את השינוי בקוד ולעיתים גם הרבה יותר קל ומהיר לבצע שינוי בקוד.

נוסף על כך, בניה עיצובית לא נכונה של האתר עלולה לפגום בקידומו האורגני והממומן של האתר ולהוריד אותו בדירוג החיפוש במנועי החיפוש השונים.


לכן נדרשת עבודה מאוד מדויקת וזו הסיבה שההמלצה היא לא לפעול לבד ולבזבז משאבים והוצאות מיותרות ולפנות אל משרד פוני פרסום נתיבות על מנת שנוכל להתאים לכם את הצרכים המתאימים ביותר לעסק שלכם.

חווית משתמש

שינוי עיצוב או חווית משתמש – באתרים חובבניים לא תמיד העיצוב נגיש במערכת ניהול תוכן ויש צורך בידע בקוד.

אתר עם מאפיינים שאין להם פתרון באותה פלטפורמה שאנו משתמשים לרוב מצריך ידע בקוד. אתר ייעודי או אפליקציה למשל. אם כי יש תבניות ייעודיות מוכנות כמו תבניות לאתרי נדל"ן או אתרי אינדקס, אתרי היכרויות ועוד, אך הן מוגבלות בביצועים שלהם.

ישנם תוספים בחלק מהפלטפורמות בהתקנה פשוטה וחלק יותר מורכבים הדורשים שימוש במאפיינים נוספים, לרוב תכנות.

אם אתם מעוניינים באתר WordPress מקצועי למשל, משרד פוני פרסום נתיבות ישמח להתאים את האתר לצרכיכם הן באמצעות עיצוב איכותי ונכון והן באמצעות קוד.
כאשר לפעמים אין צורך לדעת קוד, הכל לפי צורכי הלקוח כמובן.

לסיכום

אל תתפשרו על "החבילה הכוללת", תבחרו נכון ואמין. תבחרו איכות ומקצועיות.

על מנת שקהל היעד שלכם יקבל מענה על הצורך שלו, יש צורך בבניית אתרים, נוחה, רספונסיבית העונה לצורכי הלקוח בצורה אבסולוטית.

ללקוח יש צורך מאוד ברור וספציפי ולכל לקוח ולקוח הצורך שלו הוא מגוון והדרך היחידה למקד את הלקוח ברצון האמיתי שלו, הוא למשוך לו את העין ולהסביר לו בצורה נכונה ומדויקת שהצורך שלו הוא כך וכך.

משרד פוני פרסום בעיר נתיבות לאחר ניסיון עשיר וארוך שנים, יודע להפנות לקוחות פוטנציאליים לעסק שלך במדויק. בין אם מדובר באתר תדמיתי או חנות – שיווק באינטרנט מתחיל מאתר עסקי מוצלח.